Het team van de Bernardus, schooljaar 2021 - 2022

Directie

Elly Mulder

Huig Taal

 

Groep Oranje

Irene Grootendorst

Elise Hofmans

Sali Salarbux

 

Groep Groen

Adriënne de Klerk

Andrea Brauns

Quardia Blokland

 

Groep Rood

Demi Groos

Hanane El Abdalaoui

Jos Bal

 

Groep Paars

Betty van Tilburg

Marleen Valkenburg

Samantha de Heij

 

Groep Turquoise

Dorien Jansen

Lianne Meijboom

Natasja van Rijn

 

Groep Palet

Caroline Bosma

Jos Bal

Manisha Amanh

 

Groep Geel

Emily Disseldorp

Fatima Marfouk

Shabana Mahamood

 

Groep Blauw

Anita de Koning

Fatima Marfouk

Kelly van Dijk

Marleen Valkenburg

 

1A

Esther de Bruijn

Karin van Dijk

Michelle Borsboom

Saskia Koele

 

1B

Friso Jellema

Yuri Zerner

Bastine Noordergraaf

Fiona van Calcar

 

2A

Annika den Dulk

Maria Leemans

Nienke Gaalman

Bastine Noordergraaf

Jolanda Verstraate

 

3A

Mariëtte Schoemaker

Gino Ninaber

Bastine Noordergraaf

Jolanda Verstraate

 

3B

Astrid Posthuma

Caja van Hoeijen

Bastine Noordergraaf

 

Leerwerkplaats Dienstverlening

Astrid Posthuma

Esther de Bruijn

Karin van Dijk

Michelle Borsboom

Richard Wildenberg

 

Leerwerkplaats Horeca: Kantine      

Astrid Posthuma

Michelle Borsboom

 

Leerwerkplaats Groen

Friso Jellema

Karin van Dijk

 

Leerwerkplaats Horeca: Koken

Esther de Bruijn

Friso Jellema

 

Groepsstage dagbestedings-

leerlingen 16+

Richard Wildenberg

 

SoVa

Maria Leemans

 

Techniek

Cor de Koning

 

ZeDeMo

Cor de Koning

Gymleerkracht

SO

Djoeni van Gaafeiland

VSO

Annika den Dulk

 

Muziek

SO

Saskia Koele

VSO

Ferry de Jong 

 

Stagecoördinator / arbeidstoeleiding Arbeid

Willemijn Olgers

Richard Wildenberg

 

Nazorg

Elly Mulder

Huig Taal

 

Cultuur coördinator

SO

Debby Harms

VSO

Sita Nandpersad

 

Intern begeleider

SO

Merel van Paassen

Debby Harms

VSO

Barbara Proost

Mieke Zwinkels (interim)

 

Orthopedagoog

Sabrina van Harrewijn

 

Leerkracht op loop afstand

SO

Debby Harms

VSO

Barbara Proost

 

Vertrouwenspersoon

Michelle Borsboom

 

Logopedist

Edith Tielbeek

 

Schoolmaatschappelijk werk

Natascha van Berkel

 

Schoolarts

Dr. D. Roesink

 

Fysiotherpeut

Lauran Zwart

 

Administratie

SO

Debby Harms

VSO

Sita Nandpersad

 

Congiërge

Jonne Praat

Ton Frantzen